Odpowiedz TAK/NIE

Tu ćwiczymy i analizujemy rozkłady kart oraz interpretujemy pytania do tarota i odpowiedzi, jakich udzieliły nam karty.

Re: Odpowiedz TAK/NIE

Postprzez ma_ewa01 » N kwi 29, 2012 10:36 am

Dla mnie nie jest jasny rozkład na 2 karty typu co na tak, co na nie. Czy odpowiedź na nie- ma to "nie" potwierdzać - poprzez dobrą kartę, czy złą. Nie - będzie potwierdzone, czy zaprzeczone np królem kijów?
Np zadałam pytanie - czy w następnym tygodniu wpłynie mi na konto transza kredytu.
Tak- 6 kijów
Nie -Rycerz mieczy
No i nic z tego nie wynika:).
Ponieważ dalej są dwie sprzeczne odpowiedzi. Nie wiem, czy Rycerz mieczy potwierdza "nie", czy jest przeciw, czyli na tak
W/g mnie wystarczyłaby jedna karta i ona powie co z tego bedzie.
No to spróbuję. Pytanie to samo
- odwrócona 10 kieli - czyli nie wpłynie, proste. Zobaczymy tylko, czy prawdziwe:)
M:)
ma_ewa01

Postprzez Jola » N kwi 29, 2012 11:10 am

Witaj ma_ewo01,
nie wiem jak inni sobie radzą z tym rozkładem, ale dla mnie ta pozycja na NIE jest jak odwrócona karta, więc interpretuję ją w nagatywie, czyli Rycerza Mieczy bym zinterpretowała jako brak nagłych zmian, brak przeszkód. VI Kijów, jako zwycięstwo, ew. zysk.
A ta X Pucharów - gdyby potraktować ją jako całość, wtedy odpowiedź by była, że całość nie wpłynie, czyli właśnie część.
Może i naciągane, ale za to spójne z poprzednimi kartami.
Ale tak jak dowcipnie napisałaś, czy prawdziwe to się okaże :lol: .
Pozdrawiam
Jola
Jola

Postprzez Gośka » N kwi 29, 2012 9:16 pm

Zobaczymy jak odwrócona 10 Kielichów zrealizuje się u Ciebie ma_ewo, w moich rozkładach odwrócone kielichy często wskazują przelanie środków na konto. :)
Gośka

Postprzez Jola » N maja 06, 2012 11:56 am

Też dobre skojarzenie - przelać można tylko z odwróconych kielichów.
:)
Pozdrawiam
Jola
Jola

Re: TAK/NIE ciąg dalszy nastąpił

Postprzez Jola » Śr maja 16, 2012 10:13 am

Jola napisał(a):Znajomy ubiega się o unijną dotację. Papiery złożył. Czeka.
Jaka będzie decyzja, z rozkładu: na TAK - Król Pucharów, na NIE - XX Sąd Ostateczny.
Mogą nie podjąć ostatecznej decyzji w wyznaczonym terminie. Co oznacza, że będzie musiał złożyć podanie jeszcze raz.

Ivana napisał(a):Decyzja będzie przesunieta w terminie ale na swej drodze znajomy spotka sie z przychylnoscia i pomocą, ze strony instytucji, w ktorej znajomy zlozyl podanie o dotacje. Kluczowa role moze odegrac zwrocenie sie o porade do jakiegos pelniacego wazna funkcje urzednika. Niewykluczone ze trzeba bedzie zlozyc poprawione i uzupelnione podanie o dotacje, takie doszlifowane w szczegolach.

Kolejne pismo z urzędu. Tym razem chodzi o korektę dokumentów. Termin wizyty w urzędzie wyznaczony na koniec maja. Ciekawe, że przy składaniu wniosku na samym poczatku został poinformowany, że wszystkie podania wymagające poprawek zostaną odrzucone. Oczywiście, dokonanie korekt nie jest równoznaczne z otrzymaniem pozytywnej decyzji.
Niespiesznie mielą młyny biurokracji.
Pozdrawiam
Jola
Jola

Postprzez Ivana » Śr maja 16, 2012 11:04 am

Jolu ciesze sie, ze moja interpretacja sie sprawdza.....dzieki za info
GG 15881729
Ivana

Postprzez Jola » Śr maja 16, 2012 11:55 am

Nie ma problemu.
Pozdrawiam
Jola
Jola

Postprzez Jola » So lip 21, 2012 9:46 am

A o to ostateczne rozstrzygnięcie w kwestii o dotację, o którą ubiegał sie znajomy.
Kilka dni temu przyszedł list zawierający decyzję p o z y t y w n ą. Spełniły się dobre prognozy.
Jeszcze tylko kilkudniowe szkolenie, udział w nim jest obowiązkowy.
Pozdrawiam
Jola
Jola

Poprzednia strona

Powrót do Pytania i interpretacje